DELTAGARE ATR 2020

Här kan se vilka som är anmälda till respektive distans.

(uppdaterad 2020-09-26)

Långa banan (50 pers - FULLT)

Abdalla Said, DRT Kungsbacka

Alexandra Ward-Slotte, Team Kungälv

Anders Nilsson, Solvikingarna

Anna Degerman Rosén, KAIK

Anna-Karin Moberg

Ann-Charlotte Andersson

Annika Johanson, Sweden Runners

Annika Robertsson Gustavsson, Kode

Axel Stenhammar, DRT Kungsbacka

Christian Falkenby, Team Falkenby

Christopher Wall, Bäckahästens atletpappor

Daniel Andersson, Lonesome Runners

Daniel Midtvedt, Göteborgs Universitet

David Rasmussen, Rasmussen Trail

Fredrik Jernqvist, Göteborg

Frida Ström, Runacademy

Helena Karlsson

Håkan Rydenblom, Ale OK

Ingrid Eliasson, Bohus IF

Jens Lundqvist

Johan Bergström, Team Kungälv

Johan Gamberg, Bohus IF

Johan Inkinen

Jonas Sjöberg, Kållered SK

Josef Green

Juhani Lauronen

Karin Gamberg, Bohus IF

Kjell Hermansson, Stenungsundslöparna

Lars Erik Heimholt

Malin Baeza Roos, Lonesome runners

Marcello Milli, Beeriums Kraftöls Kamrater

Maria Wängqvist

Martin Carlweitz

Martin Lanzén, KAIK KUL

Monica Johansson, Lonesome Runners

Niclas Clemmensen, AstraZeneca. IF

Olle Uppling

Oscar Stenqvist, THEOCRGYM

Peter Schalin, Bohus IF

Petra Klevmar Vånder, Fysioterapicentrum

Pia Loman Jansén, Kungälvslöparna

Pontus Dymèn, THEOCRGYM

Robert Axelsson, Älska Utmaningen

Simon Tillander, Madlads

Therese Larsson, MNT

Torbjörn Persson, Ok Alehof

Ulf Larsson

Ulrika Lönn

Ulrika Sjöbom

Åsa Jolbäck

Medel banan (35 pers)

Algot Wedberg (junior), Hälle IF

Camilla Pettersson

Carola Nilsson, Power woman athletics club

Charlie Kangethe, Runacademy

Danolof Johansson, Runacademy

Emma Tellstedt, Hålta

Gunnar Skaven, Team Kungälv

Jan Svennblad

Jens Edberg, THEOCRGYM

Jens Larsson, OK Alehof

Jessica Svensson

Johan Börjesson, Runacademy

Johan Olsson, CK Lygnens Venner

Johanna Jidetoft

Jonas Samuelsson, F&F Mölndal

Kristoffer Säfström, Bohuslän Endurance Sports Club

Linn Lundström

Magnus Nilsson, Mölndal

Malin Zachrisson

Marcus Gåverud

Magnus Eriksson, Sandared

Martin Bäckström, THEOCRGYM

Mattias Pettersson

Nina Forslund

Oliver Landin (junior)

Patrik  Erdegard, Team Kungälv

Peter Boussard, Team Bunkern

Pär Ryberg

Sarah Ryberg Alfredsson

Sofia Slottner

Svante Lundgren, Solvikingarna

Thomas Larsson

Tine Svingen Erdegard, Team Kungälv

Torbjörn Claeson, 3City Triathlon

Urban Wedberg, Hälle IF

Korta banan (41 pers)

Alvin Hogedal (junior), Bohus IF

Anette Svennblad

Anton Svennblad

Benjamin Åberg, Hälle IF

Bengt Bergkvist, Nalle

Carin Eriksson

Ellen Sjöberg (junior), Bohus Taekwondo

Emil Gamberg (junior), Bohus IF

Esther Brovik

Fredric Markarström

Harry Johansson (junior), Surte BK

Ida Skorupa (junior), Bohus Taekwondo

Isak Lindqvist (junior), IK Kongahälla

Jennie Brolin

Jenny Lomfors, Nödinge

Johan Gamberg, Bohus IF

Johanna Pollnow, Runacademy

Jonas Ahrnberg, Bohus Taekwondo

Julia Svennblad, Hälle IF

Kent Holm, Trollhättans Friidrott IF

Kimberley Crosby, Runacademy

Linda Risén

Linda Strandberg

Mahlin Engstrand

Malin Forslund Sten

Martina Petersson

Maria Bävermalm

Marie Johnsson

Melvin Ström (junior), Bohus IF

Michelle Crosby

Oscar Nilsson, Bohus Taekwondo

Pernilla Appelquist

Petra Sundberg, Runacademy

Robert Andersson, Bohus IF

Robert Bävermalm

Sara Ahrnberg, Bohus Taekwondo

Sara Forsström, THEOCRGYM

Sonja Erlandsson

Stina Gamberg (junior), Bohus IF

Teresa Ypyä, Runacademy

Tobias Jäger, THEOCRGYM

© 2017 Bohus IF Friidrott 

  • Grey Facebook Icon
  • Instagram Social Icon